هتل گردشگری «پرواز» در بوشهر افتتاح شد چاپ
+ 1
+ 0
  • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۷
  • شناسه مطلب: ۱۳۹۱
به مناسبت هفته گردشگری هتل گردشگری پرواز بوشهر امروز با حضور استاندار و نماینده بوشهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس: هتل گردشگری «پرواز» در بوشهر افتتاح شد

به گزارش ۱۱۰نیوز، مجری طرح هتل پرواز بوشهر صبح امروز در مراسم افتتاح هتل «پرواز» گفت: کل پروژه مجموعه «پرواز» در ۵۰ هزار متر مربع شامل هتل، رستوران، شهربازی و کمپینگ نوروزی احداث می‌شود.

علی دهاز افزود: فاز نخست این پروژه شامل هتل، رستوران و کافی شاپ در ۱۸ هزار متر مربع احداث می‌شود و در فاز نخست ۴۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.

وی ادامه داد: در فاز نخست این پروژه دو میلیارد تومان هزینه شده که ۶۰۰ میلیون تومان آن به صورت تسهیلات از محل بودجه گردشگری و مابقی از سهم آورده اعضا تامین شده است.

مجری طرح هتل پرواز بوشهر بیان کرد: فاز دو این پروژه شامل کمپینگ نوروزی شامل ۵۰ واحد اقامتی است و در فاز سوم نیز شهربازی و پارکینگ با ظرفیت ۳۵۰ خودرو و اجرای سالن مراسم احداث می‌شود.

دهاز تصریح کرد: امیدواریم مشکلات سرمایه‌گذاران استان با همکاری و تعامل بیشتر بانک‌ها حل شود تا سرمایه‌گذاران بیش از پیش در امر سرمایه‌گذاری بتوانند خدمات شایانی ارائه کنند.

وی افزود: هتل پرواز شامل ۳۰ واحد ۴۵ متری با تمام امکانات مورد نیاز و دو واحد ۸۵ و ۶۵ متری نیز برای مهمانان ویژه است.

مجری طرح هتل پرواز بوشهر خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه شاهد ایجاد بخش مهم صنعت گردشگری در جنوب کشور خواهیم بود.

فضل‌الله توسلی شهردار بوشهر نیز با قدردانی از فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر در واگذاری زمین به اجرای این پروژه گفت: از طرف شهروندان بوشهری، عنوان شهروند افتخاری بوشهر را به امیرمهدی هادیان، فرمانده پایگاه هوایی بوشهر اهدا می‌کنم./فارس

 

سیستم نظرات این مطلب قفل شده است و شما قادر به ارسال نظر برای این مطلب نیستید!

اخبار مهم